Kwalifikacja wstępna / Kwalifikacja wstępna przyśpieszona


Kwalifikacja wstępna – obejmuje ona tych kierowców którzy nie ukończyli 21 roku życia dotyczy Kat. C lub C1 oraz kierowców którzy nie ukończyli 23 roku życia w przypadku Kat. D i D1. Szkolenie wynosi 260 godzin zajęć teoretycznych, 20 godzin zajęć praktycznych w tym 16 godzin w ruchu drogowym i 4 godziny w warunkach specjalnych na płycie poślizgowej lub 2 godzinach na symulatorze pojazdu. Kurs Kwalifikacji Wstępnej kończy się obowiązkowym egzaminem państwowym przeprowadzonym w naszym ośrodku.


Kwalifikacja wstępna przyśpieszona - dotyczy ona tych kierowców, którzy ukończyli 21 lat dotyczy Kat. C lub C1 oraz kierowców, którzy ukończyli 23 lata w przypadku Kat. D i D1. Szkolenie wynosi 130 godzin zajęć teoretycznych, 10 godzin zajęć praktycznych w tym 8 godzin w ruchu drogowym i 2 godziny w warunkach specjalnych na płycie poślizgowej lub 1 godzinie na symulatorze pojazdu. Kurs Kwalifikacji Wstępnej przyśpieszonej kończy się obowiązkowym egzaminem państwowym przeprowadzonym w naszym ośrodku.


Gwarancja najwyższej jakości


Nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz sale wyposażone w nowoczesny sprzęt daje nam przewagę nad konkurencją.

Wszystkie nasze starania mają na celu zagwarantować naszym kursantom możliwość kształcenia na najwyższym poziomie.

Szkolenie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i predyspozycji każdego kursanta, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Zapisz się na kurs


Możesz to zrobić na naszej stronie "zapisy online" lub bezpośrednio w siedizbie naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy.